06-11-09

Omdawegoebezigzijn....

Om maar te zeggen dat we goed bezig zijn en op een zucht van de Europese plaatsen staan.

1.SBV&P6600432318
2.St. Elooi7430484315
3.Decor Van Parys6312423014
4.Bistro De Tijl6312373214
5.Super GB Loppem6321342513
6.Siersch. Vandaele6321353013
7.MV FVT6321313113
9.Melantho-Munckhove6321404113
8.KBC7340544413
10.Kingwood6240294010

11.

Café Il fioré503219287
12.MVC Wara514026397
13.utd in 't Stee606019516

 

 
Zin in een avondje topvoetbal?? Vanavond (vrijdag 6 november) om 22u spelen we voor de beker tegen een tweedeklasser. Makkie? Makkie!
 
Tot vanavond,
de selectieheer

11:10 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03-11-09

Arme papa

Bij Melantho geen Mexicaanse griep, maar een toneelvirus (drager : Steffen Cloet) !

affiche arme papa

 

11:28 Gepost door Nico in Randnieuws | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02-11-09

Toneel Eligio - LIEFDE HALF OM HALF

 

Kom dat zien, kom dat zien !!!

 

half-om-half

11:19 Gepost door Nico in Randnieuws | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |