12-02-10

Klassement Profs op 7 februari 2010

   
 
REEKS A
 
   
 PLOEG#WLD+-Ptn
1.Super GB Loppem151131965938
2.SBV&P13913945634
3.MV FVT13832967031
4.Siersch. Vandaele13832846331
5.Decor Van Parys147431057531
6.MVC Wara14851786831
7.Bistro De Tijl13634837029
9.St. Elooi14680889826
8.KBC14581869125
10.Kingwood15492739425

11.

Melantho-Munckhove1431016710321
12.Café Il fioré141103549819
13.utd in 't Stee1421115811719

14:16 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.