27-12-10

Rugnummer 9


Zoals elke aandachtige supporter van Melantho-Munckhove ongetwijfeld nog weet, heeft het sportkomiteit van de competietsie in Loppum eind vorig jaar beslist om voor één keer kwaliteit te laten primeren op punten en daarom MM een wildcard bezorgd voor een verlengd verblijf in de Premier League.
Voorwaar een wijze beslissing !
Getuige daarvan het sprankelend voetbal dat ook dit jaar weer geserveerd wordt door de elitetroepen van onze trotse vereniging. Dat dit champagnevoetbal vandejaar ook gekoppeld wordt aan een ietsiepietsie meer efficiëntie, is ook leuk meegenomen.
 
Vorige week vrijdag had het massaal afwezige Legioen alweer gigantisch ongelijk, want geen getuige geweest van een potje voetbal dat gerust kan gebruikt worden voor de volgende commercial ter promotie van de voetbalsport.
Kort samengevat: tegenstander meteen naar de keel gegrepen, gaspedaal even ingedrukt, 10-bros aan de rust, volwassen tweede helft, eindstand 12-2 (schepcorners à 100%).
En zo gaat dat al een tijdje, of toch ongeveer...
Resultaat: 5de stek in de Premier League. The only way is up !
 
Volgende kans om dit rondreizend Argentijns getint spektakel aan het werk te zien: 6 jan om 22u.
 
Gegroet,
Rugnummer 9, trefzekerder dan ooit.
 

11:48 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

12-02-10

Klassement Profs op 7 februari 2010

   
 
REEKS A
 
   
 PLOEG#WLD+-Ptn
1.Super GB Loppem151131965938
2.SBV&P13913945634
3.MV FVT13832967031
4.Siersch. Vandaele13832846331
5.Decor Van Parys147431057531
6.MVC Wara14851786831
7.Bistro De Tijl13634837029
9.St. Elooi14680889826
8.KBC14581869125
10.Kingwood15492739425

11.

Melantho-Munckhove1431016710321
12.Café Il fioré141103549819
13.utd in 't Stee1421115811719

14:16 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

26-01-10

Ambitieus ploegske ...

Hallo, hallo,
 
Wat ziet mijn lodderig oog? Februari zal de maand van de waarheid wezen. Van de vier te spelen wedstrijden, bekampen we 2 ploegen die achter ons staan (en daar bestaan er voorlopig slechts 3 van), geven we het team net voor ons in het klassement (KBC) partij en onderweg krijgen we nog Decor Van Parys geserveerd. Stres? Helemaal niet. Ambitie? Tomeloos. Welaan dan, ten aanval, zij het niet over de middellijn.
 
Gegroet,
de selectieheer

10:28 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

06-11-09

Omdawegoebezigzijn....

Om maar te zeggen dat we goed bezig zijn en op een zucht van de Europese plaatsen staan.

1.SBV&P6600432318
2.St. Elooi7430484315
3.Decor Van Parys6312423014
4.Bistro De Tijl6312373214
5.Super GB Loppem6321342513
6.Siersch. Vandaele6321353013
7.MV FVT6321313113
9.Melantho-Munckhove6321404113
8.KBC7340544413
10.Kingwood6240294010

11.

Café Il fioré503219287
12.MVC Wara514026397
13.utd in 't Stee606019516

 

 
Zin in een avondje topvoetbal?? Vanavond (vrijdag 6 november) om 22u spelen we voor de beker tegen een tweedeklasser. Makkie? Makkie!
 
Tot vanavond,
de selectieheer

11:10 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

07-10-09

Nabeschouwingen United In 't Stee van ene Menzo

Dacht eventjes dat "Battlefield Tour" het verslagje betrof van de jongste prestaties van ons fanion-team in Loppem. Want waar men gaat langs Melantho's wegen, komt men dezer dagen dood en verderf tegen.
8 op 12 is de meer dan uitstekende bilan van onze competitiestart in Loppum.
Gisterenavond United In 't Stee ingeblikt met een droge 10-7.
Match kan samengevat als volgt:
- achtergekomen (hoe kan het ook anders, zelfs de fiere leider in de Jupiler-league maakt daar een mooie gewoonte van...)
- tegen de rust bordjes gelijk
- schepcorners: 2 van de 3 netjes binnengeknikt
- na de rust gaspedaal ingedrukt en Utd van kastje naar de muur getikt met bijwijlen sublieme spelpatronen
- gelegenheidsdoelman die volgens gedelegeerde Blatje voetballend vermogen achterin substantieel opkrikte
- laatste 5 minuten beetje concentratieverlies "op zijn Dirars"
- ook derde time gewonnen, nogal vlot zelfs...
- afgesloten met 2 bordjes versnelpudding
- traktaat Cleffen uitgesteld wegens afwezig
- afwezig: ons supporterslegioen en hun resp. voorzitter en ondervoorzitter, de genaamde EV uit R en LP uit H
 
Wees gegroet,
Steven Menzo.

08:48 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

05-10-09

KBC overwonnen !

Voor wie eens een wedstrijdje wil meepikken!!
 
De vorige wedstrijd hebben we trouwens met 7-6 gewonnen van KBC. Starten met 5 op 9, het is niet al de ploegen gegeven.
 
Tot maandag,
De selectieheer
 
PS: zij die er op 17 oktober willen bij zijn (eet- en dansfestijn 50 jaar KSA), zullen binnenkort toch moeten beslissen of een seintje geven, de kaarten vliegen de deur uit. Bel me, schrijf me, laat me toch iets weten, geef me een teken, enfin, je vindt me wel.

12:56 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

30-03-09

Decor Van Parijs-Melantho

Weeral de laatste match van het seizoen...

12:59 Gepost door Nico in Competitieverslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |